Překlad "WC-Papier" do čeština

toaletní papír je překlad "WC-Papier“ do čeština.

WC-Papier

Scheißhauspapier (derb) [..]

+ Přidat

němčino - čeština slovník

  • toaletní papír

    noun masculine

    Weiches Papier zur einmaligen Verwendung für die Reinigung nach Stuhlgang oder Blasenentleerung.

  • Zobrazit algoritmicky generované překlady

Automatické překlady " WC-Papier " do čeština

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Obrázky s "WC-Papier"

Přidat

Překlady "WC-Papier" do čeština v kontextu, překladová paměť