Překlad "Wilfried II." do čeština

Guifredo II. Borell Barcelonský je překlad "Wilfried II.“ do čeština.

Wilfried II.

Wilfried II. (Cerdanya) [..]

+ Přidat

němčino - čeština slovník

  • Guifredo II. Borell Barcelonský

    Wilfried II. (Barcelona)

  • Zobrazit algoritmicky generované překlady

Automatické překlady " Wilfried II. " do čeština

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Přidat

Překlady "Wilfried II." do čeština v kontextu, překladová paměť