Překlad "tunneling protocol" do čeština

Síťové tunelování, síťové tunelování jsou nejlepší překlady "tunneling protocol“ do čeština.

tunneling protocol
+ Přidat

angličtino - čeština slovník

  • Síťové tunelování

    computer protocol that allows a network user to access or provide a network service that the underlying network does not support or provide directly

  • síťové tunelování

  • Zobrazit algoritmicky generované překlady

Automatické překlady " tunneling protocol " do čeština

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Fráze podobné "tunneling protocol" s překlady do čeština

Přidat

Překlady "tunneling protocol" do čeština v kontextu, překladová paměť