Překlad "Catania provints" do čeština

Provincie Catania je překlad "Catania provints“ do čeština.

Catania provints
+ Přidat

estonštino - čeština slovník

  • Provincie Catania

    Catania provintsi puhul Caltagirone ja Mazzarrone kommuune.

    V případě provincie Catania jsou dotčenými obcemi: Caltagirone a Mazzarrone.

  • Zobrazit algoritmicky generované překlady

Automatické překlady " Catania provints " do čeština

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Přidat

Překlady "Catania provints" do čeština v kontextu, překladová paměť