Překlad "Cliff Williams" do čeština

Cliff Williams je překlad "Cliff Williams“ do čeština.

Cliff Williams
+ Přidat

norština (bokmål) - čeština slovník

  • Cliff Williams

    «Oppholdet i interneringsleiren ble et vendepunkt i mitt liv,» sier Cliff Williams.

    „Pobyt ve vězení znamenal v mém životě obrat,“ říká Cliff Williams.

  • Zobrazit algoritmicky generované překlady

Automatické překlady " Cliff Williams " do čeština

  • Glosbe

    Glosbe Translate
Přidat

Překlady "Cliff Williams" do čeština v kontextu, překladová paměť