Překlad "Abbey Road" do čeština

Abbey Road je překlad "Abbey Road“ do čeština.

Abbey Road
+ Přidat

polštino - čeština slovník

  • Abbey Road

    Pamiętasz jak słuchaliśmy tej starej, porysowanej kopii Abbey Road taty?

    Vzpomínáš si na poslouchání tátovi starý poškrábaný desky Abbey Road?

  • Zobrazit algoritmicky generované překlady

Automatické překlady " Abbey Road " do čeština

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Fráze podobné "Abbey Road" s překlady do čeština

Přidat

Překlady "Abbey Road" do čeština v kontextu, překladová paměť