Překlad "Blaise Pascal" do čeština

Blaise Pascal je překlad "Blaise Pascal“ do čeština.

Blaise Pascal noun
+ Přidat

polštino - čeština slovník

  • Blaise Pascal

    W 1623 roku urodził się francuski geniusz, matematyk i wynalazca Blaise Pascal.

    V roce 1623 se narodil francouzský génius, matematik a vynálezce Blaise Pascal.

  • Zobrazit algoritmicky generované překlady

Automatické překlady " Blaise Pascal " do čeština

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Přidat

Překlady "Blaise Pascal" do čeština v kontextu, překladová paměť