Překlad "Dire Straits" do čeština

Dire Straits je překlad "Dire Straits“ do čeština.

Dire Straits
+ Přidat

polštino - čeština slovník

  • Dire Straits

    Puszcza Dire Straits. Alchemy - album koncertowy.

    Pustí Dire Straits, Alchemy - live album.

  • Zobrazit algoritmicky generované překlady

Automatické překlady " Dire Straits " do čeština

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Přidat

Překlady "Dire Straits" do čeština v kontextu, překladová paměť