Překlad "Pablo Picasso" do čeština

Pablo Picasso je překlad "Pablo Picasso“ do čeština.

Pablo Picasso
+ Přidat

polštino - čeština slovník

  • Pablo Picasso

    W ten sposób opisał trudności związane z kształceniem artystycznym Pablo Picasso.

    Těmito slovy popsal Pablo Picasso problémy spojené s uměleckým vzděláváním.

  • Zobrazit algoritmicky generované překlady

Automatické překlady " Pablo Picasso " do čeština

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Přidat

Překlady "Pablo Picasso" do čeština v kontextu, překladová paměť