Překlad "Robbie Williams" do čeština

Robbie Williams je překlad "Robbie Williams“ do čeština.

Robbie Williams
+ Přidat

polštino - čeština slovník

  • Robbie Williams

    To tak, jakby Robbie Williams zagrzewał tłum dla tego małego grubasa przy pianinie.

    Něco jako kdyby přišel Robbie Williams rozehřívat publikum pro toho malýho tlusťocha s klavírem.

  • Zobrazit algoritmicky generované překlady

Automatické překlady " Robbie Williams " do čeština

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Přidat

Překlady "Robbie Williams" do čeština v kontextu, překladová paměť