Překlad "Scotland Yard" do čeština

Scotland Yard, scotland yard jsou nejlepší překlady "Scotland Yard“ do čeština.

Scotland Yard
+ Přidat

polštino - čeština slovník

  • Scotland Yard

    Scotland Yard zapewnił nas, że wyklucza użycie przemocy w którymkolwiek przypadku.

    Scotland Yard nás ujistil, že podle jeho názoru nelze v žádném z případů hlášených úmrtí mluvit o zločinu.

  • Zobrazit algoritmicky generované překlady

Automatické překlady " Scotland Yard " do čeština

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Překlady s alternativním pravopisem

scotland yard
+ Přidat

polštino - čeština slovník

  • scotland yard

    Scotland Yard zapewnił nas, że wyklucza użycie przemocy w którymkolwiek przypadku.

    Scotland Yard nás ujistil, že podle jeho názoru nelze v žádném z případů hlášených úmrtí mluvit o zločinu.

Přidat

Překlady "Scotland Yard" do čeština v kontextu, překladová paměť