Překlad "Stopa procentowa" do čeština

úroková sazba, úroková míra, úroková sazba jsou nejlepší překlady "Stopa procentowa“ do čeština.

Stopa procentowa
+ Přidat

polštino - čeština slovník

  • úroková sazba

    noun

    W przypadku niezgłoszenia przez państwo członkowskie wysokości stopy procentowej, stosowana stopa procentowa jest równa jednolitej stopie procentowej ustalonej przez Komisję.

    Pokud členský stát toto sdělení nezašle, použije se úroková sazba rovnající se jednotné úrokové sazbě stanovené Komisí.

  • Zobrazit algoritmicky generované překlady

Automatické překlady " Stopa procentowa " do čeština

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Překlady s alternativním pravopisem

stopa procentowa noun Noun feminine gramatika

cena, jaka przysługuje posiadaczowi kapitału z racji udostępnienia go innym na określony czas; koszt ten wyrażony jest zazwyczaj jako procent od pożyczonej sumy i mierzony jest w ujęciu rocznym

+ Přidat

polštino - čeština slovník

  • úroková míra

    noun feminine
  • úroková sazba

    noun feminine

    W przypadku niezgłoszenia przez państwo członkowskie wysokości stopy procentowej, stosowana stopa procentowa jest równa jednolitej stopie procentowej ustalonej przez Komisję.

    Pokud členský stát toto sdělení nezašle, použije se úroková sazba rovnající se jednotné úrokové sazbě stanovené Komisí.

  • zvýhodněná úroková míra

  • úrokové míry

Fráze podobné "Stopa procentowa" s překlady do čeština

Přidat

Překlady "Stopa procentowa" do čeština v kontextu, překladová paměť